Nákupný košík

Ako mangľujú mangle PFAFF

Mangle

sú úžasnými pomocníkmi pri žehlení veľkých kusov bielizne, ale aj pri žehlení bežných odevov. Mangle pracujú účinne, rýchlo, spoľahlivo a s veľmi kvalitnými výsledkami. A pritom sa mangle veľmi jednoducho obsluhujú! Známe príslovie hovorí, že lepšie je raz vidieť, ako trikrát počuť, preto vám ponúkame niekoľko praktických ukážok, ako mangle z ponuky Ab-obchodu mangľujú.

Mangle

sa geniálne uplatnia v prevádzkach s potrebou žehlenia veľkých kusov prádla (hotely, penzióny, reštaurácie...). Pozrite sa, aké jednoduché a rýchle je mangľovanie veľkých kusov prádla (posteľná bielizeň, závesy, obrusy a podobne).

Mangle PFAFF - mangľovanie veľkých kusov

Mangle PFAFF - mangľovanie obliečok na vankúše

Mangle

si ešte ľahšie a ešte rýchlejšie poradia s menšími kusmi prádla, ako sú utierky, uteráky a podobne, pričom vďaka dokonalému naparovaniu sa horúca para postará aj o ich perfektné vydezinfikovanie!

Mangle PFAFF - mangľovanie drobných kusov

Mangle

si hravo poradia aj s bežnou bielizňou a odevami. Rýchlejšie a kvalitnejšie ako žehličkou vyžehlia tričká, košele, blúzky, nohavice, pyžamá... Stačí len trochu zručnosti a ani puky na nohaviciach nebudú pre vás problémom.

Mangle PFAFF - mangľovanie trička

Mangle PFAFF - mangľovanie košele

Ako mangľovať puky na nohaviciach

Mangle

sú ku všetkým druhom látky veľmi ohľaduplné. Preto nie je problém vyžehliť s nimi akékoľvek materiály! A nehrozí ani vytváranie nechcených nakrčených "vrások" a bielych miest po gombíkoch a hrubších švíkoch.

Mangle PFAFF - mangľovanie chúlostivej textílie

 

Ako mangľovať plisované výrobky

Informácie
Zaujímavé stránky

Logo CETELEM

GfK

Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky