Nákupný košík

Knižné novinky pre šikovné ručičky

Šiť, obšívať, vyšívať či vyrábať na šijacom, vyšívacom stroji či ručne je príjemné a zábavné, no niekedy nezaškodí štipka motivácie :)

A práve tú Vám ponúkame v niekoľkých publikáciách pre menšie i väčšie šikovné rúčky...

Ručné práce pre malé šikuľky (v češtine) ponúka typy na vyšívanie, hačkovanie, patchwork či zošívanie z malých rôzne farebných a vzorovaných kúskov látok, aplikácie, pletenie či gobelínovú výšivku. Vyrobte si pletenú súpravu (čapica, šál a kabelka), pleteného panáčika alebo bábiku samá ruka samá noha, brmbolce z vlny na čapicu alebo koniec šálov, hačkované hračky alebo mäkké sovičky...

L 212 0229422  ikulky3

Patchwork a quilting - Ako na to (v češtine) obsahuje viac ako 300 radov, návodov a výrobných tajomstviev...

L 212 0245247 Patchwork kniha1

Môj prvý šijací stroj (v češtine) je knižočka vhodná aj pre tie najmladšie krajčíročky, ktoré sa zoznamujú so svojím prvým šijacím strojom a osvojujú si základy šitia. Vďaka nej si môžete vyrobiť praktické drobnosti, dekorácie či hračky a získať tak pri ich výrobe zručnosť a šikovnosť. Okrem toho sa naučíte ovládať šijací stroj a naviac budete mať radosť z vlastnoručne vyrobených vecí.


moj prvy sijaci stroj1

Veľká kniha šitia - Základné postupy a techniky (v češtine) slúži ako štandardná príručka pre tie z nás, ktoré so šitím začínajú, ale aj pre tých, ktorí si chcú svoje vedomosti a schopnosti znovu osviežiť.

L 212 3216 Velka kniha 2

Okrem toho Vás budeme každý mesiac radi inšpirovať novým číslom tradičnej Burdy (v češtine)...


Príjemné septembrové inšpirovanie :o)
Informácie
Zaujímavé stránky

Logo CETELEM

GfK

Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky