Nákupný košík

Krištáľ hodný olympionikov

Krištáľ, ktorý Vám v Ab-obchode ponúkame je tradičným slovenským ručne brúseným krištáľovým sklom (24 % PbO). Vyrábaný je v absolútnej dokonalosti, precíznosti a jemnosti ručne brúseného krištáľu firmy Classic-Kmec, slovenského výrobcu známeho v Európe i zámorí. Krištáľové výrobky (dózy, džbány, fľaše, karafy, misy, podnosy, poháre, popolníky, svietniky, tácne a taniere, vázy či iné krištáľové výrobky) sú ideálnym darom pre každú významnú príležitosť, svadby, narodeniny, promócie či rôzne oslavy.

spv2010_300a

 

Classic-Kmec krištáľ vyrába kvalitné a dokonalé výrobky s náročnými vzormi v kusových i väčších sériách. Krištáľ je spracovávaný výhradne klasickými ručnými technológiami pomocou jemných brúsnych kotúčov a náročné bohaté vzory radia naše výrobky k najkvalitnejším ručne brúseným výrobkom na Slovensku.


Brusiči majú bohaté skúsenosti, sú na vysokej odbornej a umeleckej úrovni s dlhoročnou praxou, s citom pre sklo, krásu a s láskou k svojmu remeslu. Sú schopní splniť i tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka. Svojou zručnosťou vytvárajú z každého výrobku umelecké dielo.

Tennis Classic - Anna Kournikova


Niektoré majstrovské diela z tvorby firmy Classic-Kmec skončili v Bielom dome ako oficiálne dary. Jedným z mnohých výrobkov boli napríklad ozdobné vázy a čaše pre ocenenie "Športovec roka 2010", či sada tanierov pre "Tennis Classic 2010". Firma brúsi svoje výrobky výhradne klasickými ručnými technológiami pomocou jemných brúsnych kotúčov a náročné bohaté vzory radia tieto krištáľové výrobky k najkvalitnejším ručne brúseným výrobkom.

Na výrobky je možné podľa dohody vybrúsiť aj zákaznícky brús alebo pri brúsení vynechať priestor a následne vypieskovať logo zákazníka.

Popýšte sa aj Vy krištáľom, z ktorého pijú najvyšší predstavitelia štátov, vysokopostavení zástupcovia vybraných krajín sveta, či športové celebrity!

Našu ponuku krištáľových výrobkov nájdete v oddelení krištáľu.

Príjemne strávený čas Vám praje Ab-obchod.

Informácie
Zaujímavé stránky

Logo CETELEM

GfK

Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky