Nákupný košík

Krištáľ prebudí v každodennosti vznešenosť a neopakovateľnosť

Krištáľ

z ponuky Ab-obchodu je spracovávaný výhradne klasickými ručnými technológiami pomocou jemných brúsnych kotúčov. Mnohé konkurenčné firmy ponúkajú strojovo brúsený a potom ručne dobrusovaný krištáľ. Takto opracovaný krištáľ pôsobí proti svetlu matným dojmom, chýba mu tá pravá krištáľová iskra, ktorou sa vyznačuje iba ručne brúsený krištáľ. V dobrusovanom pohári šampanské nikdy nezaiskrí tak, ako v pravom krištáli. Podľa náuky feng-šuej krištáľ pôsobí na ľudský organizmus tým priaznivejšie, čím viac ručnej práce je doň vložené. V našej ponuke nájdete výhradne len stopercentne ručne brúsený krištáľ!

krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ

Krištáľová fľaša na whisky, ktorú poznáte z televíznych seriálov

Krištáľ,

ktorý ponúkame, je produktom jednej z prvých súkromných brusiarní olovnatého skla na Slovensku, firmy Classic-Kmec, založenej v roku 1990. Všetok krištáľ je teda výhradne slovenskej produkcie! Firma Classic-Kmec sídli na strednom Slovensku – v Prievidzi – v lokalite známej dlhoročnou tradíciou v umeleckom brúsení olovnatého skla. Veď kto by nepoznal kedysi najväčšieho producenta krištáľu v bývalom Československu - Krištáľ Valaská Belá? Ručne brúsený krištáľ z Hornej Nitry sa už v minulosti preslávil na celom svete. Dnes je významným pokračovateľom krištáľovej tradície aj firma Classic-Kmec.

krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ

Krištáľová tácňa na vianočné koláče

Krištáľ

z našej ponuky sa vyznačuje náročnými a bohatými dekormi. Vďaka nim sa radí k najkvalitnejším ručne brúseným výrobkom na Slovensku. Brusiči z firmy Classic-Kmec patria k tým najlepším na Slovensku. Sú na vysokej odbornej a umeleckej úrovni, majú dlhoročnú prax, vyznačujú sa citom pre sklo, citom pre krásu a láskou k svojmu remeslu. Sú schopní splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka. Svojou zručnosťou vytvárajú z každého výrobku umelecké dielo.

krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ

"Prezidentská" súprava na bowle

Krištáľ

od firmy Classic-Kmec spĺňa aj tie najnáročnejšie kvalitatívne kritériá. Nie náhodou je krištáľ Classic-Kmec vyhľadávaným darčekom. Slovenský prezident už desať rokov obdarúva zahraničné návštevy pravým slovenským krištáľom. Nádhernú súpravu na bowle si zo Slovenska odnášajú všetci prezidenti vrátane amerického. Nádherné krištáľové ocenenia značky Classic-Kmec preberajú na dekorovaní športovcov roka tí najlepší slovenskí reprezentanti, naposledy Nasťa Kuzminová, v minulosti napríklad olympijský víťaz Michal Martikán, či tenista Dominik Hrbatý. Krištáľom Classic-Kmec sa môže pochváliť aj bývalá svetová tenisová jednotka Peter Sampras. Krištáľ veľmi svedčil aj Dominike Cibuľkovej. Krištáľ Classic-Kmec používajú vo viacerých svetoznámych hoteloch, krištáľom Classic-Kmec si uctievajú najlepších zamestnancov mnohé veľké svetové firmy. A krištáľ Classic-Kmec bude isto svedčať aj vám.

krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ

Krištáľový podnos na tortu nadchne každého oslávenca

Krištáľ

od firmy Classic-Kmec nájdete v Ab-obchode na poschodí Darčeky. Krištáľ je tu pre lepšiu orientáciu rozdelený do niekoľkých kategórií: krištáľové dózy, krištáľové džbány, krištáľové fľaše, krištáľové karafy, krištáľové misy, krištáľové podnosy, krištáľové poháre, krištáľové popolníky, krištáľové svietniky, krištáľové tácne a krištáľové vázy. Krištáľ, ktorý nespadá do žiadnej z uvedených kategórií, nájdete v oddelení Iný krištáľ. Okrem číreho krištáľu ponúkame aj zdobený krištáľ (predovšetkým poháre), sodnodraselné sklo a nádherný smaltovaný krištáľ.

krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ, krištáľ

Nádherná smaltovaná krištáľová váza je umeleckým dielom

Novinky Najpredávanejšie Odporúčame Kurzy šitia

KURZY ŠITIA

sijaci_stroj_ruzova_maly

ŠIJEM SI SAMA
A JE TO BOMBA!
KRIŠTÁĽ 

Informácie
Zaujímavé stránky

Logo CETELEM

GfK

Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky