Nákupný košík

Novinka - Janome polodetský šijací stroj

Aj keď nás od Vianoc delia ešte 3 týždne, niektoré obľúbené modely šijacích strojov sú už žiaľ vypredané.

Ide hlavne o najlacnejší šijací stroj Lucznik Mini, ktorý naskladníme až v januári 2018 a šijací stroj Janome Sew Mini, ktorý ohlásil ukončenie výroby. Aby sme však neboli smutní, máme za tieto stroje nejaké alternatívy.

Detským šijacím strojom je aj Lucznik Everyday, ktorý okrem detí môžu využiť na občasné šitie a obšívanie aj maminky. Ak stroj plánujete darovať deťom, pozvažujte ako doplnok k stroju chránič na prsty, ktorý jednoducho nasuniete na skrutku ihlovej tyče a ochráni malé prstíky pred nebezpečnou ihlou. Váha stroja je 3,5 kg a jeho cena je 90 Eur.

Ak ste chceli pre svoju ratolesť šijací stroj značky Janome, máme alternatívu aj pre Vás. Trošku mohutnejšou náhradou je Janome JUNO J 15, ktoré má veľmi podobný dizajn ako obľúbené Janome Sew Mini a myslí aj na pršteky Vašich drobcov. K tomuto stroju nie je potrebné dokupovať chránič na prsty, nakoľko ho má zahrnutý v základnom príslušenstve.


Vďaka bohatšej výbave pätiek ho naozaj ocenia na prípadné šitie aj maminky. Váha stroja je 5,4 kg a jeho cena je 108 Eur.

Prípadné dotazy na ktorýkoľvek z týchto, či iných šijacích strojov nám bez váhania píšte do chatu (na stránke vpravo dole) alebo na obchod@abobchod.sk

Príjemný Advent praje Ab-obchod :)

Informácie
Zaujímavé stránky

Logo CETELEM

GfK

Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky