Nákupný košík

Overlock Janome 990 D s darčekom v cene!

Overlock Janome 990 D Vám teraz ponúkame v špeciálnej ponuke s bonusovým balíčkom v cene stroja

overlock janome 990 D

Na vybrané stroje značky Janome platí možnosť predĺženia záruky na 3 až 5 rokov. Na overlock Janome 990 D sa vzťahuje predĺžená až 5 ročná záruka! Po kúpe je potrebná jednoduchá registrácia, ktorá Vám záruku automaticky predĺži. Okrem toho Vám teraz k stroju ponúkame bonusový balíček, ktorý obsahuje:
- pätku na slepý steh,
- pätku na našívanie korálok,
- pätku na kedrovanie (1/8", 3/16")
- vodič.
J 990D patky
Overlocky Janome 990 D sú domáce overlocky, ktoré šijú 4 alebo 3 niťami. S použitím konvertora je tiež možné šitie s 2 niťami. Overlocky pri šití využívajú 1 alebo 2 ihly. Disponujú 5-timi overlockovými a obšívacími stehmi a 9-timi kombináciami šijacích programov na normálne alebo overlockové lemovanie. Overlocky tiež umožňujú odpojenie horného noža a šitie bez orezávania. Šijú 5 overlockových a obšívacích stehov a umožňujú 9 rôznych kombinácií programov. Majú diferenciálny transport, ktorý zabraňuje nežiadúcemu vlneniu materiálu. Overlocky Janome 990 D umožňujú odpojenie horného noža a šitie bez orezávania ale pozor, nemajú voľné rameno!

Ak by ste mali ďalšie otázky týkajúce sa vlastností či technickej špecifikácie tohoto či iného stroja, radi Vám poradíme na obchod@abobchod.sk.

Príjemné piatkovanie prajeme :o)
Novinky Kurzy šitia

sijaci_stroj_ruzova_maly

ŠIJEM SI SAMA
A JE TO BOMBA!
KRIŠTÁĽInformácie
Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky