Nákupný košík

Šijacie stroje Lucznik 2016 Lidia sa vrátili na trón!

Šijacie stroje Lucznik

aj v treťom kvartáli potvrdili svoju dominanciu v predajnosti šijacích strojov. Každý druhý predaný šijací stroj z Ab-obchodu má značku Lucznik! Šijacie stroje Lucznik – to je jednoducho primeraná kvalita za rozumnú cenu! A nielen to – za úspechom stoja aj zaujímavé akcie s príťažlivými darčekmi v cene strojov. Štyrom najpredávanejším šijacím strojom Lucznik dokázali v treťom štvrťroku konkurovať iba šijacie stroje Janome 423. Hlavne vďaka nim sa šijacie stroje Janome opäť po dlhšom čase dostali pred šijacie stroje Brother. Tie akoby v posledných troch mesiacoch „zaspali na vavrínoch“ a nebezpečne sa na ne doťahujú aj šijacie stroje PFAFF.

Šijacie stroje Lucznik 2020 Balladyna

sa stali v 3. štvrťroku najžiadanejšími šijacími strojmi z našej ponuky! Aj pre nás je to prekvapenie, veď ide o najdrahší stroj spomedzi Lucznikov. A zároveň to po prvýkrát v 6-ročnej histórii predaja šijacích strojov zvíťazil elektronický šijací stroj!!! Lepšie vysvedčenie si šijacie stroje Lucznik 2020 Balladyna od svojich zákazníkov ani nemôžu želať. A to platí aj pre ďalšie šijacie stroje Lucznik. Šijacie stroje Lucznik 2020 Balladyna vďaka svojmu čerstvému víťazstvu preskočili v tabuľke predaja za 9 mesiacov roku 2012 šijacie stroje Lucznik 888 Izabella. Podobný kúsok sa podaril šijacím strojom Lucznik 2016 Lidia, ktoré sa tak opäť dostali na prvé miesto najpredávanejších šijacích strojov. Rozdiely medzi štyrmi najžiadanejšími šijacími strojmi Lucznik sú veľmi tesné, vďaka posledným trom mesiacom sa zmenšili a konkurenčný boj sa vyrovnal. Zatiaľ čo po šiestich mesiacoch bolo poradie: 1. Ola 2. Lidia 3. Izabella 4. Balladyna, v letných mesiacoch si 4 šijacie stroje Lucznik pozície navzájom vymenili. A už po druhýkrát za sebou obsadili šijacie stroje Lucznik hneď prvé štyri miesta! Aj vďaka tomu je už teraz jasné, že najpredávanejším šijacím strojom roku 2012 bude opäť Lucznik, ale vôbec nie je jasné, ktorý zo spomínaných štyroch strojov to bude. Predvianočné nákupy dokážu poradie určite zamiešať, veď šijacie stroje Lucznik sú veľmi zaujímavým a hodnotným vianočným darčekom!

šijacie stroje, šijacie stroje, šijacie stroje, šijacie stroje

Šijacie stroje Lucznik 2020 Balladyna sa stali najpredávanejšími šijacími strojmi 3. štvrťroku

Šijacie stroje

iných značiek môžu zabojovať už len o „zemiakovú medailu“. To samozrejme nijako neznižuje ich kvalitu, veď nič kvalitnejšie ako šijacie stroje PFAFF na trhu nenájdete! A hlavne vďaka špičkovej kvalite sa šijacie stroje PFAFF Select 3.0 prepracovali v rebríčku predajnosti už na 6. miesto!!! Hneď za dominantné 4 šijacie stroje Lucznik a najpredávanejšie šijacie stroje inej značky než Lucznik – šijacie stroje Janome 423. Práve šijacie stroje Janome 423 zaznamenali v poslednom kvartáli najväčší vzostup, keď postúpili z deviateho až na piate miesto! O jedno miesto sa okrem šijacích strojov PFAFF Select 3.0 zlepšili aj šijacie stroje Lucznik 2012 Maryla, naopak hneď o dve miesta si pohoršili šijacie stroje Brother DS-140 a tiež šijacie stroje Husqvarna Viking Huskystar E20. V konkurencii veľkého množstva skvelých šijacích strojov to ale nie je žiadna hanba. Pokles zaznamenali aj šijacie stroje Janome 2041 a dá sa očakávať, že z TOP TEN v krátkom čase vypadnú, lebo ich predaj bol ukončený. Tieto šijacie stroje sú nahradené šijacími strojmi Janome 920. Na uvoľnenie miesta v prvej desiatke už „netrpezlivo“ čakajú ďalšie šijacie stroje, napríklad šijacie stroje Lucznik 2014 Ewa, šijacie stroje Lucznik 834 Basia (ešte nedávno veľmi žiadané kufríkové šijacie stroje), šijacie stroje Lucznik 2005 Amelia (v ponuke so zaujímavým darčekom), či šijacie stroje Janome 603DXL. Ako teda vyzerá rebríček TOP TEN – Najpredávanejšie šijacie stroje v roku 2012? Tu je:

1. Šijacie stroje Lucznik 2016 Lidia

2. Šijacie stroje Lucznik 830 Ola

3. Šijacie stroje Lucznik 2020 Balladyna II

4. Šijacie stroje Lucznik 888 Izabella II

5. Šijacie stroje Janome 423

6. Šijacie stroje PFAFF Select 3.0

7. Šijacie stroje Janome 2041

8. Šijacie stroje Brother DS-140

9. Šijacie stroje Lucznik 2012 Maryla

10. Šijacie stroje Husqvarna Viking Huskystar E20

šijacie stroje, šijacie stroje, šijacie stroje, šijacie stroje

Šijacie stroje Lucznik 2016 Lidia sa opäť vrátili na trón najpredávanejších šijacích strojov

Šijacie stroje

z TOP TEN samozrejme nie sú tie najlepšie šijacie stroje. Najlepší šijací stroj neexistuje, každému zákazníkovi je najlepšie niečo iné. Sú „iba“ najpredávanejšie. Najlepších šijacích strojov máme plné oddelenie – na poschodí so šijacími strojmi nájdete šijacie stroje špičkových svetových značiek. Neponúkame žiadne lacné a nekvalitné šijacie stroje z hypermarketov, ktoré často nevydržia ani do konca záručnej doby, iba ak by ste na nich nešili! My ponúkame šijacie stroje na šitie! Ich cena vždy odpovedá kvalite a výbave, preto veríme, že z našej ponuky si dokáže vybrať naozaj každý – od začiatočníkov, cez bežných užívateľov, až po náročnejších klientov, poloprofesionálov, ba i profesionálov!

Informácie
Zaujímavé stránky

Logo CETELEM

GfK

Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky