Nákupný košík

Vyšívací software Janome Digitizer MBX v5.0

Obj. čísloJ-DigMBX
VýrobcaJanome
DostupnosťDo 5 dní
Vaša cena s DPH1 144,00 EUR
ks

Softvér pre vyšívacie stroje vhodný nielen pre vyšívacie stroje Janome.

Janome Digitizer MBX má integrovaný program CorelDRAW Graphics Suite X5, ktorý ocenia aj tlačiarenské firmy. Tento vyšívací softvér je vhodný pre začiatočníkov i profesionálov v odvetví grafiky, digitálnej tlače a sieťotlače. Vďaka grafickému profesionálnemu programu Corel si teraz môžete použité obrázky upravovať podľa ľubovôle v jedinom programe. Software umožňuje automatickú tvorbu výšiviek pre úplných začiatočníkov aj úplne individuálne projektovanie a úpravy vlastné výšivky.

 

Vyšívací softvér Janome DIGITIZER MBX v 5.0

a jeho funkcie:

Click to Design - automatická zmena vektorových súborov, fotografie, alebo obrázok prevediete na hotovú výšivku pomocou jedného kliku. 

Click to Stitch - je poloautomat na tvorbu výšivky. Jednotlivé diely obrázka, alebo loga možno prerobiť na výšivku.

Freehand - vytvorí výšivky úplne podľa vašich predstáv s možnosťou priebežnej kontroly či "vyšitia" na obrazovke počítača.

Photo Clik - prerába automatom fotografie (portréty) na výšivku. Vďaka tejto funkcii je možné profesionálne vyšívať tváre rodiny alebo známych osôb.

Automatické aplikácie - unikátny doplnok aplikácie Digitizer MBX funguje na jeden klik. Vytvorí ideálne aplikácie, perfektné saténové výplne sa generujú automaticky vrátane bordurovacích rámikov.

Kontúry - tvoria ozdobné stehy aj obrysové kontúry pre ideálne zakončenie, alebo jednoducho pridávajú rôzne detaily do už vytvoreného vzoru aj pomocou funkcií napr. maľovanie. Digitizer MBX komunikuje aj medzi týmito jednoduchými programami.

Pokročilé modifikácie - s Digitizerom MBX možno precízne doplniť vyšívacie projekty pre individuálne požiadavky či vytvárať vlastné nové stehy.

Fantastické výplne - v programe si môžete jednoducho vyberať rôzne efektné typy vyplňovanie plôch, ktoré umožnia aj zaujímavé 3D efekty a plastické stehy.

Zmena rozmerov vzorov - vďaka tejto funkcii môžete jednoducho meniť veľkosť vzoru a program si túto výšivku vždy sám automaticky prepočíta a so zachovaním kvality upraví. Vďaka tomu výšivky vyzerajú vždy rovnako aj pri rôznych veľkostiach. Program dokáže importovať výšivky do všetkých formátov pre vyšívacie stroje, ktoré sú na trhu a to vždy pri zachovaní rovnakej kvality. Dokonca si môžete sami nastaviť typ rámika (ten si môžete aj sami vytvoriť) - pre ktorý chcete vyšívať. Nikdy sa vás nemôže stať, že by bol typ rámika v programe dostupný, sami si ho pripravíte a uložíte.

Zrkadlenie a rotácie výšivky - vzory môžete otáčať, preklápať, zrkadliť a nakláňať tak, aby vám čo najlepšie pasovali do vášho projektu. V kombinácii s tieňovaním a výplňami vytvoríte úžasné vzory. Tieto môžete jednoducho kopírovať a vkladať, pokryť veľké plochy (obrusy, obliečky). Vďaka tomu môžete pomocou jedného motívu vytvoriť súvislý rad vzorov, ktoré v celkovom dizajne vytvoria prekrásny vzor.

Skutočné farby podkladov a nití - vďaka možnosti zmien podkladových materiálov, výplní a typov farieb nití, môžete jasne preddefinovať už v počítači všetky vizualizácie, takže výsledný efekt je veľmi vierohodný.

Písmo a číslice - pridajte do svojich projektov texty a monogramy. Text a monogramy možno meniť, prekrývať, prepájať - 100 naprogramovaných vyšívacích písiem (dodatočne si môžete naimportovať z programu Windows pri použití doplnku "TrueTypeFont").

Nastavenie vzorov pre rôzne typy tkanín - nastavenie vzorov pre tkaniny, ktoré môžu vďaka svojej kvalite výšivku zmeniť, poškodiť tvar a vykreslenie vzoru nájdete v doplnkovej funkcii "stretching allowance" a "pull compensation". Môžete si tu vybrať typ materiálu a stupeň rozťažnosti v prípade veľmi nepoddajných materiálov (naťahovací polyester, mäkká tkanina).

Galéria vzorov - vám zaručí prehľadné a jednoduché vyberanie výšiviek. Všetko nájdete v jednom katalógu a jednoducho môžete hľadať a vyberať z CD, USB a iných zariadení. Digitizer MBX dokáže prečítať všetky typy formátov vyšívacích strojov a dokáže prevádzať z jedného do druhého. Program má tiež funkciu EASY EDIT, kedy môžete ľahko opraviť každý jednotlivý vzor, ​​každý steh a vpich do materiálu. 


Upozornenie!

Softvér komunikuje anglicky.

Práca so softvérom vyžaduje zodpovedajúcu znalosť práce na PC a s grafickými programami.

Novinky Kurzy šitia

KURZY ŠITIA

sijaci_stroj_ruzova_maly

ŠIJEM SI SAMA
A JE TO BOMBA!
KRIŠTÁĽ 

Vyšívacie stroje Informácie
Zaujímavé stránky

Logo CETELEM

GfK

Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky