Nákupný košík

LUCZNIK

ŁUCZNIK to je značka predovšetkým šijacích strojov, ale aj ďalších produktov, ktoré sa vyrábajú v Polsku od roku 1927. Značka, ktorá si získala svojich fanúšikov aj na Slovensku a v Čechách vďaka skvelému pomeru "kvalita - cena". Teraz prichádza LUCZNIK späť na český a slovenský trh s novými modernými produktami.

shop/lucznik

Poľská firma ASPA spoločne s fabrikou LUCZNIK v Radomi v Polsku uviedla nedávno na poľský trh mimoriadne úspešný nový rad šijacích strojov a overlockov LUCZNIK. Spoločne pokračujú v dlhoročnej tradícii šijacích strojov LUCZNIK. Výroba týchto strojov, na začiatku vyrábaných výhradne vo fabrike v Radomi, sa teraz rovnako ako u všetkých ostatných značiek presunula do výrobných závodov popredných svetových producentov na Ďalekom Východe. Odhliadnuc od miesta produkcie je konečná montáž, kontrola kvality a príprava každého kusu na predaj vykonávaná odborníkmi v Radomi, ktorí sú väčšinou bývalými zamestnancami firmy LUCZNIK. To je výhoda, ktorou sa odlišujú produkty LUCZNIK od porovnateľných produktov a napriek tomu si zachovávajú mimoriadne výhodnú cenu.

Spoločnosť ASPA nadväzuje na tradíciu strojárenskej výroby od roku 1850. Pýši sa certifikátmi ISO pre výrobu. Každé zariadenie a všetky výrobky, ktoré sa zavádzajú na trh, sú kontrolované alebo majú certifikát o kvalite, čo je možné doložiť výsledkami testov kvality vykonávanými subdodávateľmi.

Všetky produkty sú charakteristické svojou jednoduchou obsluhou a spoľahlivosťou, zárukou ktorej je centrálny servis v Brne, ktorý okrem iného poskytuje aj telefonické konzultácie v prípade otázok týkajúcich sa technických možností a využitia strojov pre český a slovenský trh. Šijacie stroje Lucznik sú vhodné aj pre krajčírov a krajčírky, krajčírske salóny, najma stroje Lucznik 875 Gabriela a 888 Izabella, ktoré sú vysoko kvalitnými mechanickými strojmi, ktorých funkcie šitia ocenia aj často šijacie švadlenky. PreZnak CE, ktorým sú stroje LUCZNIK označované, potvrdzujú ich zhodu s európskymi direktívami, ktoré sú záväzné pre všetky produkty v rámci Európskej únie.

Novinky Kurzy šitia

sijaci_stroj_ruzova_maly

ŠIJEM SI SAMA
A JE TO BOMBA!
KRIŠTÁĽInformácie
Zaujímavé stránky

Logo CETELEM

GfK

Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky