O nás

Ab-obchod, s. r. o.

Vitajte v našom e-shope!

Nájdete nás v Prievidzi na sídlisku Píly na ulici B. Bjornsona 140/23. Termín návštevy si však vopred potvrďte na 0948 490 362.


Ab obchod
 je slovenský internetový obchod, ktorý ponúka overený, kvalitný tovar za výhodné ceny.

Ab obchod založila firma TESCO copiers, s.r.o. v roku 2006. Od roku 2016 obchod prevádzkuje spoločnosť Ab-obchod, s.r.o.

V súčasnosti ponúkame tovar v týchto oddeleniach:


  • šijacie stroje
domáce šijacie stroje, príslušenstvo pre šijacie stroje (pätky, ihly atď.) a galantéria: šijacie stroje Lucznik, šijacie stroje Veronica, šijacie stroje Brother, šijacie stroje Baby Lock, šijacie stroje Bobbin, šijacie stroje Gritzner, šijacie stroje Janome, šijacie stroje Pfaff a ďalšie. K strojom zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.O
  • overlocky, coverlocky
stroje a príslušenstvo (pätky, ihly, nite): overlocky Lucznik, overlocky a coverlocky Baby Lock, overlocky a coverlocky Brother, overlocky a coverlocky Janome, overlocky a coverlocky Pfaff a ďalšie.
  • vyšívacie stroje
pre nadšených amatérov, profesionálov aj začiatočníkov ako aj vyšívací software - vyšívacie stroje  Brother, vyšívacie stroje Janome, vyšívacie stroje Pfaff a ďalšie. pre malé i väčšie prevádzky a domácnosti ponúkame žehliace lisy Lucznik, mangle Ironnette a Zetina doplnky a náhradné diely.

laminátory, rezačky, skartátory, viazače, bohaté príslušenstvo od značiekDSB,Fellowes,Dahle,...

slovenský ručne brúsený krištáľ najvyššej kvality

V prípade potreby sme Vám k dispozícii na 0948 490 362 (v pracovných dňoch v čase 08:00 - 16:00 hod.)