Koľko stojí doprava?

1. Tovar prepravujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Service a Zásielkovne. V prípade záujmu o doručenie iným spôsobom nás prosím kontaktujte. Kuriér Slovak Parcel Servisu doručuje tovar na druhý pracovný deň od odoslania v čase medzi 8.00 a 17.00 hod. V prípade, že ste si zákupili krištáľ, skontrolujte svoju zásielku kvôli prípadným reklamáciám ihneď po prevzatí zásielky a prípadné poškodenie nám obratom (najneskôr do 2 pracovného dňa po prevzatí) nafotené pošlite na obchod@abobchod.sk  . 

2. Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni v Prievidzi na ulici B. Bjornsona 140/23.

3. Doprava je v rámci Slovenska pri nákupe nad 100,- eur pri doručení prepravnou spoločnosťou Slovak Parcel Service BEZPLATNÁ.

4. Ak nesplníte podmienku na "dopravu zadarmo", doručíme Vám tovar kuriérom za poplatky, ktoré závisia od druhu tovaru a spôsobu platby. V prípade bankového prevodu je potrebné za tovaru zaplatiť vopred na náš účet SK18 0900 0000 0050 8178 7193. Ak požadujete zaslanie tovaru na dobierku, platíte až pri preberaní tovaru hotovosťou alebo platobnou kartou. Uvedené ceny dopravy platia len v rámci Slovenska:

Oddelenie Platba vopred Dobierka
Šijacie stroje 4,- EUR 1,50,- EUR
Overlocky Coverlocky 4,- EUR 1,50,- EUR
Galantéria 4,- EUR 1,50,- EUR
Žehliaca technika 4,- EUR 1,50,- EUR
Kancelárska technika 4,- EUR 1,50,- EUR
Krištáľ 4,- EUR 1,50,- EUR


Cenu dopravy do krajín Európskej Únie i mimo nej vám radi upresníme na 
obchod@abobchod.sk .

 
5. Tovar do zahraničia posielame len po úhrade objednávky (tovaru + dopravy) vopred na náš účet. V prípade záujmu o zaslanie tovaru do zahraničia nás kontaktujte na obchod@abobchod.sk.