Nákupný košík

V novom roku s novými strojmi

V novom roku vám prajeme príjemné šitie, vyšívacie, quiltovanie, patchworkovanie, overlockovanie a coverlockovanie, aby vás stroj poslúchal a robil vám len radosť a potešenie :o)


V priebehu decembra sa nám niektoré značky rozšírili o nové šijacie stroje a tak by sme Vám ich v novom roku radi predstavili :o)

 

Do ponuky sa nám dostala nie až taká novinka, ale zato obľúbený model, ktorý menšieho šijacieho stroja Janome J 15, ktorý sa radí medzi detské šijacie stroje a v ponuke ho máme v cene 108 Eur. Vhodný je však kvôli svojej funkcionalite pre väčšie deti, ideálne od 12 rokov.

Janome J 15

Značka Brother prišla koncom roka s novinkami coverlockov a to 4 nitným coverlockom CV 3440, ktorý nahrádza doterajší model 4 nitného coverlocku M 2340 CV a v ponuke je za nezmenenú cenu 468 Eur.

Brother CV 3440

Ďalšou novinkou tejto značky je 5 nitný coverlock CV 3550. Značka Brother dosiaľ nemala v ponuke 5 nitný coverlock, takže je to absolútna novinka.  Jeho cena je navyše veľmi prijateľná 540 Eur, čím sa radí medzi medzi najlacnejšie 5 nitné coverlocky a udržiava si štandardnú japonskú kvalitu.

Brother CV 3550

Šijacie stroje Janome nezaostávajú a prinášajú nového kombinovaného nástupcu šijacieho stroja Janome Memory Craft 6600 Professional a to šijací, vyšívací a quiltovací stroj Janome Memory Craft 6700 v cene 1 406 Eur. Tento stroj patrí do kategórie šijacích strojov s predĺženým ramenom a ponúka veľa zaujímavých vychytávok.

Janome Memory Craft 6700

S novou radou overlockov a coverlock sa môže pochváliť aj švajčiarska značka Bernette v rade Funlock a to 4 nitným coverlockom Bernette Funlock 42, 4 nitným overlockom Bernette Funlock 44 a kombinovaným overlockom/coverlockom Bernette Funlock 48.

Bernette Funlock 42 Bernette Funlock 44 Bernette Funlock 48
A absolútnou novinkou v počte nití je 8 nitný kombinovaný overlock/coverlock značky BabyLock a to Ovation (BLES8).

Babylock Ovation (BLES8)

Príjemné zoznamovanie sa prajeme!
Informácie
Zaujímavé stránky

Logo CETELEM

GfK

Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky