Nákupný košík

Z čoho sa skladá šijací stroj?

Stáva sa, že si človek pri šijacom stroji popletie cievkové púzdro a povedzme držiak cievkového púzdra. To nevadí ale aby ste predišli omylu, že ste si kúpili niečo, čo nepotrebujete, je lepšie mať jednotlivé pojmy overené. Ideálne je zaslať Vami zvolenému predajcovi obrázok dielu, ktorý potrebujete.

sijaci_stroj_casti

 

Ak Vás zaujíma, či má niektorý šijací stroj voľné rameno je tiež predpredmetná. Dnešné, aj tie najlacnejšie šijacie stroje voľné rameno MAJÚ aj napriek tomu, že to pri nich nie je uvedené. Rovnako tak svetlo. Na jednoduchších strojoch sa svetlo zapne už pri zapnutí šijacieho stroja (rovnako sa aj vypína) a pri kvalitnejších strojoch je možné jedno alebo viaceré zabudované svetlá ovládať samostatne.

Rovnako je pri každom šijacom stroji (aj pri kombinovanom šijacom/vyšívacom stroji) v základnej výbave aj nožný pedáľ. POZOR, to ale neplatí pri vyšívacích strojoch, tie nožný pedáľ NEMAJÚ! V základnej výbave nemusí byť adarcekova krabicani plastový kufrík na stroj, prídavný stolček či ďalšie pätky. V ab-obchode upozorňujeme na bohatšiu výbavu malým červeným darčekom a výraznejším textom o tom, čo daný stroj obsahuje navyše.

Ak si ani napriek tomu nebudete istý, čo daný stroj má a čo naopak nie, informuje sa radšej dopredu.

Príjemné spoznávanie prajeme :o)


Informácie
Zaujímavé stránky

Logo CETELEM

GfK

Konverzný kurz30.126 SK/EUR
Partnerské stránky